گزارش تکمیلی بزرگداشت روز کارمند در تهران و کرج گزارش تکمیلی بزرگداشت روز کارمند در تهران و کرج

 | تاریخ ارسال: 1400/6/23 | 
آیین بزرگداشت روز کارمند وتجلیل از کارمندان نمونه، بازنشسته و همکاران فقید دانشگاه خوارزمی، روز چهارشنبه  ۱۷ شهریورماه ۱۴۰۰ با حضور ریاست دانشگاه در پردیس کرج برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، در این مراسم ، دکتر حبیبی ریاست دانشگاه ضمن قدردانی از زحمات کارکنانی که به عنوان کارمند نمونه معرفی شدند و کارکنان بازنشسته گفت؛ فرصت مناسبی است تا یاد همکاران فقیدی که دیگر در بین ما نیستند و متاسفانه عمرشان بر دنیا باقی نبود را گرامی بداریم . رئیس دانشگاه خوارزمی تصریح کرد:روز ۱۷ شهریوریکی از نقاط تلخ حرکت و خیزش مردم برای انقلاب بود  در این روز شهید باهنر و رجائی بخاطر اعتقاداتشان مورد کینه معاندان قرارگرفتند و به شهادت رسیدند.یادشان را گرامی می داریم.
وی در خصوص برگزاری روز کارمند گفت: امسال به دلیل شرایط موجود دو مراسم جداگانه برای کارکنان در کرج و تهران برگزار می شود. دکتر حبیبی اظهار کرد:  پیگیری تحولات مربوط به روندهای اداری، فعالیت ها در جهت تحقق  دولت الکترونیک و همچنین بازطراحی تشکیلات دانشگاه ، تلاش در جهت بهسازی و نوسازی اماکن و استانداردسازی فرایندهای بخش های سخت افزاری و نرم افزاری از جمله فعالیت های هئیت رئیسه در چند سال اخیر بوده است.  وی گفت: تقویت بخش نرم افزاری در بخش های اداری،مالی و سایر بخش های دانشگاه و حذف کاغذ در مکاتبات اداری،به  روز شدن سایت دانشگاه به لحاظ ظاهری،محتوا و امکانات و ارتقاء رتبه دانشگاه براساس گزارش وبومتریک در سطح بین الملل حاصل تلاش مدیران وکارشناسان است.

رئیس دانشگاه در خصوص شرایط دانشگاه در حال حاضربیان نمود: پس از واکسیناسیون دانشجویان، کلاس ها به تدریج به صورت حضوری برگزار می شود. دکتر حبیبی از  کارشناسانی که در دو سال گذشته در آموزش مجازی مشارکت کردند و شبانه روز پاسخگو بوده اند صمیماته تشکرنمود وتصریح کرد:دور کاری به عنوان یک اصل  و آموزش مجازی بخشی از آموزش کشور خواهد بود. قانون مدار کردن فعالیت ها، پرداخت تدریجی معوقه ها، فعال کردن خدمات رفاهی   از دیگر مباحثی بود که رئیس دانشگاه به آن پرداخت.  در پایان دکتر حبیبی  گفت : اگر آرمان های دانشگاه را سرلوحه کارمان قرار دهیم و در همین راستا همواره برنامه های اصولی داشته باشیم. همانطور که دانشگاه در دهه های اخیر جز دانشگاه های برتر بود همواره در این جایگاه خواهد ماند. سپس  حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا فیاض، ضمن گرامیداشت روز ۱۷شهریور و تبریک روز کارمند در خصوص اهمیت خدمات اجتماعی در اسلام و تاثیرات آن در رشد و کمال انسان سخنانی را ایراد کرد. در ادامه دکتر محمدی ، مدیر اداری دانشگاه از دیگر سخنرانان این مراسم بود . مدیر اداری دانشگاه اظهار داشت ؛ تاخیر در برگزاری روز کارمند به دلیل وجود شرایط اضطرار بیماری بود ومصوب شد در سال های آتی هفته کارمند داشته باشیم. وی گزارشی از اقدامات انجام شده در بخش اداری و مالی را ارائه داد از جمله  مباحث: سختی کار، دورکاری، بهره وری، اضافه کارومیزخدمت در بخش امور اداری و... سپس دکتر محمدی دربحث انتخاب کارمند نمونه تصریح کرد: برای انتخاب کارمند نمونه تابع مقررات جشنواره شهید رجائی هستیم ولی طرحی را مدون کردیم تا علاوه بر کارمند نمونه ، کارکنان  تحت عنوان شایسته تقدیر مورد ارزیابی قراربگیرند . وی افزود: شیوه نامه ایی را با ۵ موضوع پژوهشی،آموزشی،خلاقیت و ابتکار،ورزشی و فرهنگی برای ارزیابی عملکرد کارکنان، خارج از بحث  کارمند نمونه تنظیم و اجرائی شد. وی در پایان ضمن آرزوی سلامت و تندرستی  گفت: کارکنان علی رغم کمبودها به نکات مثبت بیشتر توجه داشته باشند و با تقویت شورای صنفی متحد و قوی باشند. سپس آقای ستاری، دبیرشورای صنفی کارکنان در خصوص انتخابات شورای صنفی سخنانی را بیان نمودند. در پایان مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدیه از کارکنان نمونه و شایسته تقدیر،قدردانی شد.
 در تهران 
روز یکشنبه ۲۱ شهریور ماه مراسم تقدیر از کارمندان بازنشسته، کارمندان نمونه و کارمندان شایسته تقدیر   دانشگاه خوارزمی در تهران برگزار شد.
 در ابتدای مراسم آقای دکتر حسین محمدی مدیر محترم امور اداری ضمن تبریک هفته دولت و روز کارمند  در خصوص نحوه انتخاب کارمند نمونه و کارمندان شایسته تقدیر توضیحاتی ارائه دادند ایشان گفتند: کارمندان شایسته تقدیر یکی از امتیازات انتخاب کارمند نمونه در سال آینده است و ملاک انتخاب کارمند نمونه در سال آینده کسی است که شایسته تقدیرهم  شده باشد.

ایشان افزودند: از سال آینده از هر بخش یک نفر را به عنوان کارمند شایسته تقدیر انتخاب می‌کنیم و فقط مدارک مربوط به همان سال را مورد پذیرش قرار می دهیم.
آقای دکتر محمدی در پایان گفتند : تیم اداره آموزش و توانمند سازی تقویم آموزشی ارائه داده و  دوره های مختلفی برگزار شده است بخش توانمندسازی و آموزش بسیار مهم هست همکاران در حوزه آموزش و توانمند سازی می بایست با شرکت در دوره های مختلف نسبت به بالا بردن دانش شغلی خود اهتمام ورزند. 
در ادامه آقای دکتر حبیبی ریاست محترم دانشگاه ضمن تبریک روز کارمند یاد و خاطره امام ( ره) شهدای انقلاب  و شهدای مدافع حرم را گرامی داشتند و آرزو کردند که بتوانیم رهرو خوبی برای راه شهدای انقلاب باشیم.
ایشان برای دولت جدید و همچنین وزیر محترم علوم آقای دکتر زلفی گل آرزوی سلامتی و موفقیت کردند. سپس گفتند: از زمان شروع کار هیئت رئیسه تمام تلاش خود را به کار گرفتیم  تا بتوانیم ظرفیت‌های جدید در حوزه های آموزشی ، پژوهشی و فناوری ایجاد کنیم و با تحول و به‌روزرسانی در بخش‌های مختلف به همراه استاندارد سازی بخش های نرم افزاری و سخت افزاری فضاهای موجود به  گونه‌ای باشد که بعد از یک دوره ۴ الی ۵  ساله شرایط محیطی ، فیزیکی و کاری ایده آل و در شأن دانشگاه باشد.
در این راستا تلاش‌های خوبی انجام شده  ژدر بخش نرم افزاری، نرم افزارهای خوب و به روزی مورد استفاده قرار گرفته در حوزه دانشجویی و فرهنگی و...  همچنین  فرآیندها و آیین نامه های زیادی مورد بررسی قرار گرفته است در حوزه انتخاب کارمند نمونه یکی از بخش‌هایی است که با تبدیل نظام خدمات کشوری به هیات امنایی یکسری قوانین از آنها غفلت شد در خصوص بعضی از موارد قانون هیئت امنا تصریح نشده است و ما آنها را به آیین‌نامه جدید تبدیل کردیم و در هیئت رئیسه تصویب و در هیئت امنا نیز مصوبه مربوط به آن را هم دریافت نمودیم. 
ایشان افزودند: یکی از مسائل مهم بازآرایی تشکیلات سازمانی دانشگاه است قرار گرفتن دانشگاه  در دو موقعیت جغرافیایی کرج و تهران مشکلاتی عدیده ای  را ایجاد  کرده است در تشکیلات جدید برای تهران و کرج یک رئیس پردیس در نظر گرفته شده است. 
ایشان در ادامه گفتند:آزمایشگاه مرکزی و مرکز رشد  در کرج در حال راه‌اندازی است و امیدواریم بتوانیم بتوانیم از تمام ظرفیتهای موجود در دانشگاه در جهت اعتلای اهداف دانشگاه استفاده نماییم.  
در ادامه برنامه حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا علی محمدی معاون محترم دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در تهران ضمن عرض تسلیت به مناسبت ایام محرم و صفر یاد و خاطره همکارانی را که در سال گذشته در دانشگاه حضور داشتند ولی به علت بیماری کرونا فوت کردند گرامی داشتند و برای آنان طلب آمرزش و غفران الهی کردند.
 ایشان گفتند سرمایه هر کشور و نظام،  سرمایه انسانی و نیروی کار آن کشور است نگاه ما به انسان‌ها و نگاه ما به همکاران اگر نگاه الهی باشد همه کارها درست می شود. اگر بتوانیم یک گره ای هر چند کوچک از کار مومنی، دانشجویی بگشاییم حتی با گفتن  یک جمله که شخص را آرام کنیم و به او آرامش دهیم خدمت بزرگی انجام داده ایم. خدمت کردن فقط جنبه مادی ندارد اگر این نگاه وجود داشته باشد که خدمت به خلق خدا یک عبادت است همه انسان ها در کنار یکدیگر با آرامش زندگی خواهند کرد.ایشان در پایان برای همه همکاران آرزوی سلامتی و عاقبت‌بخیری کردند.
در پایان مراسم از همکاران بازنشسته، کارمندان نمونه و کارمندان شایسته تقدیر با اهدای لوح،  تقدیر بعمل آمد. 

همکاران بازنشسته در کرج و تهران عبارتند از:
✔️ بهـنام کوهی کمالی دهکردی اداره خدمات آموزشی تهران 
✔️ داود باقری رهقی اداره خدمات عمومی تهران 
✔️ مهدی کیومرثی شیر جو پشتی اداره خدمات عمومی تهران 
✔️ محمدرضا صالحی حوزه ریاست تهران 
✔️ حسین قاسمی ستاد امور حیرین تهران 
✔️ منیژه مرادی کل پشتی دانشکده روانشناسی و علوم تربیتی تهران 
✔️ طیبه شهامی مدیریت امور دانشجویی تهران 
✔️ مریم عبدالحسین پورگلزاری دانشکده علوم ریاضی و کامپیوتر تهران 
✔️ مسعود مولائی اداره آموزش های آزاد و تخصصی تهران 
✔️ سید محمد مهدی کشفیان ریحانی اداره تعمیر و نگهداری تهران 
✔️ حمید رضا آرین فر اداره امور خوابگاه های پسران تهران 
✔️ بهمن عابدی فرد مدیریت تربیت بدنی کرج 
✔️ رضا محبیان اداره حفاظت فیزیکی کرج 
✔️ امیر بهان نیا مدیریت تربیت بدنی کرج 
✔️ فضل الله مفاخری اداره خدمات عمومی کرج 
✔️ حسین شیخ لر اداره خدمات عمومی کرج 
✔️ حمیدرضا غضنفـری اداره تدارکات و کارپردازی کرج 
✔️ مهناز صمدیان ذکریا دانشکده شیمی کرج 
✔️ رضا باستانی مدیریت برنامه،بودجه،تحول سازمانی و بهره وری کرج 
✔️ فریبا دانشی اداره امور خوابگاه های دختران کرج 
✔️ علی اکبری چلارسی مدیریت امور دانشجویی کرج 
✔️ زهرا مفتون دانشکده علوم ریاضی و کامپیوتر کرج 
✔️ مجید جلیلی مدیریت امور مالی کرج 
✔️ حمید پناهی دانشکده شیمی کرج 
✔️ عسگر صادق اداره حفاظت فیزیکی کرج 
✔️ محمود سلطان شعار اداره حفاظت فیزیکی کرج 
✔️ بهرام بهمن دار اداره خدمات عمومی کرج 
✔️ حسن جولانی ورزقانی اداره حفاظت فیزیکی کرج 
همکاران درگذشته:
🖤مهدی یوسفی اداره خدمات عمومی تهران 
🖤فاطمه کفاشیان نائینی مدیریت امور دانشجویی تهران 
🖤رضا حلاج صفت اداره حفاظت فیزیکی کرج 
🖤کریم بخشی امور عمومی تهران
🖤حسین فروتن اداره خدمات امور عمومی تهران

کارمندان نمونه دانشگاه خوارزمی در کرج
 
جناب آقای سید اسفندیار افتخاری   معاونت اداری مالی
جناب آقای سید مصطفی افتخاری  مدیریت حراست
جناب آقای ابوالفضل اکبری  معاونت آموزشی
جناب آقای مجتبی آرزومندخواه طهرانی مدیریت امور عمومی
جناب آقای داود  بایندور  مدیریت حراست
جناب آقای حسن جمشیدی  مدیریت حراست
جناب آقای سعید جهانگیری   معاونت پژوهش و فناوری
سرکار خانم فاطمه خدابنده شهرکی  دانشکده علوم زیستی
سرکارخانم مریم خورسندی  دانشکده حقوق و علوم سیاسی
سرکار خانم فریده رحمانی  معاونت دانشجویی
جناب آقای احمدعلی رحمتی  دانشکده معاونت دانشجویی
سرکار خانم حمیده رستم مظاهری  دانشکده دانشکده روانشناسی
جناب آقای محمد زارعی نژاد  معاونت اداری مالی
جناب آقای مصطفی عابدپور  حوزه ریاست و واحدهای تابعه
سرکار خانم فریده عباسقلی وش  معاونت دانشجویی
جناب آقای احمد عزیز محمدی  دانشکده فیزیک
جناب آقای مهدی علیپور   معاونت اداری مالی
جناب آقای سعید غلامی  معاونت اداری مالی
سرکار خانم زهرا  محمدی اشیانی  معاونت اداری مالی
سرکار خانم شهرزاد معتمدی  معاونت پژوهش و فناوری
جناب آقای آصف مولایی  مدیریت حراست
جناب آقای ابراهیم نادری  دانشکده علوم زمین
سرکار خانم شایسته ناظری  معاونت اداری مالی
سرکار خانم نرگس نومیری  معاونت فرهنگی و اجتماعی
جناب آقای سعید هوشنگی  مدیریت حراست

 کارمندان نمونه در تهران :
*خانم شمسی امیری   -  دانشکده تربیت بدنی
*آقای بهادر بهادر خانی   -  معاونت پژوهشی 
*خانم آمنه پور آقایی   -  معاونت پژوهشی
*آقای موسی جوربونیان  -  مدیریت حراست
*آقای سید محمود حسینی مفتاح    _   دانشکده اقتصاد 
*خانم ناهید خاکی زاده     _   دانشکده ادبیات و علوم انسانی
*خانم رویا خدایاری   _  معاونت اموزشی
*آقای رضا خسرو بیگی   -      مدیریت حراست
*خانم وجیهه سادات ذکریا     _    دانشکده فنی و مهندسی
*خانم راضیه شریف زادگان  _    معاونت دانشجویی
*آقای علی کیانی   _       معاونت دانشجویی
*خانم مریم مرادی حقیقی  _    حوزه ریاست و واحدهای تابعه( روابط بین الملل)
*آقای ابراهیم نادری  -   دانشکده علوم زمین
*آقای محمد یحیوی _    معاونت اداری ومالی
*خانم زهرا سادات یوسفی  _      معاونت اداری و مالی


کارمندان شایسته تقدیر در تهران: 
*خانم زهرا پارسا نیک   _   معاونت اداری ومالی
*خانم طیبه ثابتی    _  دانشکده مدیریت
*آقای مجید ثمری   _    معاونت اداری ومالی
*آقای محسن جهانگیری   _    مدیریت حراست
*سالومه حاجی مزدارانی   _    دانشکده هنر و معماری
*آقای سجاد خورشیدوند  _      دانشکده علوم مالی
*آقای ایار درگاهی  _    موسسه تحقیقات ریاضی دکتر مصاحب
*خانم آمنه سخا     _  شایسته تقدیر در حیطه آموزش و توانمند سازی
*سرکار خانم شهین سیاه کالی مرادی _   معاونت دانشجویی
*آقای عادل سالاری   _   مرکز رشد و فناوری
*آقای فرهاد شیخی   _  حوزه ریاست
*آقای فرهاد صالح   _  معاونت آموزشی
*خانم رزمهر طارمی   _ شایسته تقدیر در حیطه آموزش و توانمند سازی
*آقای مجتبی علی اکبر _   معاونت اداری و مالی
*آقای سید محمد رضا غفوری   -   شایسته تقدیر در حیطه پژوهش و فناوری
*خانم شیوا سادات قاسمی     _       شایسته تقدیر در حیطه پژوهش و فناوری
*خانم معصومه کارخانه   _ دانشکده علوم جغرافیایی
*خانم رقیه کیا رستمی _   معاونت دانشجویی
*خانم زینب گندمی   _ معاونت آموزشی
*آقای ابوالفضل هداوند   _  معاونت اداری و مالی

کارکنان شایسته تقدیر دانشگاه در سال ۱۴۰۰ (کرج)

* سعید قمری _ معاونت فرهنگی
*رضا قزلباش _ معاونت اداری و مالی 
*معصومه ترکی _ معاونت پژوهشی
*نیره زمانی _ معاونت اداری و مالی 
*مرتضی محمدنیا_ معاونت دانشجویی
*سمانه فتوحی _ معاونت پژوهشی 
*فاطمه گلی _ مرکز انفورماتیک
*معظم رنجبر ترکمانی _ معاونت پژوهشی 
*حمید رضا مردانی _ معاونت اداری و مالی 
*مازیار بشیری _ دانشکده تربیت بدنی 
*حسین یادی _ مدیریت حراست 
*روح الله سعادتی _  دانشکده فنی و مهندسی 
*رقیه صادقی _ دانشکده شیمی 
*مهدی زارعی نژاد _ معاونت دانشجویی
*ناهید اسکندرزاده _ دانشکده ریاضی 
*محمد رنجبر _ حوزه ریاست و واحد های تابعه 
*زهرا تقوایی فرد _ معاونت فرهنگی 
*آزاد آهنگران _ معاونت دانشجویی
*هیوا سلگی _ دانشکده فنی و مهندسی 
*غلام دولتی _ دانشکده جغرافیا 
*علی اکبر سرپرست _ کتابخانه مرکزی 
* موسی الرضا بنفشه _ دانشکده ادبیات و علوم انسانی 
* زهرا صابری  _ دانشکده ادبیات و علوم انشانی 
* محمد میر _  دانشکده فنی و مهندسی 
* پیمان دهقان _ معاونت دانشجویی
* محمد رضا جعفری پردستی _ معاونت اداری و مالی 
 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1102 بار   |   دفعات چاپ: 24 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر