مراسم گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی مراسم گرامیداشت روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی

 | تاریخ ارسال: 1400/3/2 | 
به گزارش روابط عمومی دانشگاه خوارزمی، مراسم روز جهانی ارتباطات و هفته روابط عمومی، شنبه یکم خرداد ۱۴۰۰ در کتابخانه مرکزی واحد کرج دانشگاه خوارزمی آغاز گردید.
 در این مراسم دکتر حبیبی رئیس دانشگاه، دکتر عبدالهی مدیر حوزه ریاست و روابط عمومی و دکتر افتخاری مشاور رئیس و مدیر حراست حضور داشتند.
تعدادی از همراهان و رابطین خبری به صورت مجازی از طریق سامانه LMS دانشگاه برنامه را دنبال می‎کردند. دکتر عبدالهی در ابتدای مراسم ضمن تبریک هفته روابط عمومی به بیان اولویت های دانشگاه در بخش ارتباطات و روابط عمومی پرداخت و افزود؛ برنامه های متعددی در این بخش با توصیه های ریاست دانشگاه و براساس اسناد بالادستی در حال اجراست و ابراز امیدواری کرد تا روابط عمومی به عنوان نهاد مشورتی بتواند در پیشبرد اهداف دانشگاه و ترویج دستاوردهای بخش های مختلف موفق باشد.
 دکتر عبدالهی در ادامه بیان داشت؛ شایسته است روابط عمومی چشم بینا، گوش شنوا و مغز متفکر دانشگاه باشد و ابراز امیدواری کرد تا بخش‎های مختلف دانشگاه با اعضایی که به صورت افتخاری در روابط عمومی فعالیت دارند، همکاری نمایند.
در ادامه محمود عباس‎نژاد از کارشناسان روابط عمومی گزارش عملکرد روابط عمومی در سال ۱۳۹۹ ارائه کرد. وی با اشاره به تعداد پیام‎هایی که در سال ۱۳۹۹ به مخاطبین ارائه شده است گفت؛ خوشبختانه رشد اخبار روابط عمومی تفاوت چشمگیری با سال گذشته داشته است. عباس نژاد با اشاره به ایجاد روابط عمومی سبز و دوری از مصرف کاغذ افزود؛ سیستم اطلاع رسانی تلویزیون داخلی از ۵ سیستم به ده سیستم افزایش یافته است.
 دکتر حبیبی ریاست محترم دانشگاه خوارزمی نیز ضمن قدردانی از فعالیت‎های روابط عمومی از فعالان این حوزه خواستند تا خبرها را در زمان مناسب آن ارائه نمایند تا مخاطب به دنبال خبر شبهه‌ناک نرود؛ دکتر حبیبی پاسخگویی به ابهامات، ارزشگذاری به خدمات که در دانشگاه انجام می‎شود و شفاف سازی اخبار را وظیفه روابط عمومی دانست. 
در این مراسم سخنران ویژه دکتر محمد بابایی استاد ارتباطات سیاسی در خصوص الزامات روابط عمومی با رویکردهای نوین به بیان نظرات پرداختند. 
در پایان از فعالان حوزه روابط عمومی تقدیر و تشکر شد. 

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 1373 بار   |   دفعات چاپ: 49 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر