ورود به پنل کاربری
جمعه 8 اسفند 1399
مدیریت روابط عمومی

وبینار بین المللی شهر هوشمند با همکاری دانشگاه خوارزمی و شهرداری تهران وبینار بین المللی شهر هوشمند با همکاری دانشگاه خوارزمی و شهرداری تهران

 | تاریخ ارسال: 1399/11/9 | 
به گزارش روابط عمومی پیرو هماهنگی های انجام شده، در روز چهارشنبه ۱ بهمن ۹۹ وبینار بین المللی کاربرد هوش مصنوعی و اینترنت اشیا در شهرهای هوشمند با همکاری مدیریت همکاری های علمی بین المللی دانشگاه خوارزمی، معاونت امور بین الملل و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران برگزار گردید. 
در این وبینار ابتدا پروفسور مانوئل کورچادو استاد تمام دانشگاه سالامانکا اسپانیا و مدیر مرکز تحقیقات و نوآوری اینترنت اشیا اروپا به معرفی فناوری های پیشرفته اطلاعات و ارتباطات مثل اینترنت اشیا، کلان داده ها، زنجیره های بلوکی، تکنولوژیهای توانمند ساز و نقش آنها در حل مسائل مدیریت شهری همراه با چند مثال عینی از سراسر دنیا پرداختند. سپس آقای دکتر محمد فرجود مدیر سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، نقش تکنولوژیهای دیجیتال در شهرهای هوشمند، معرفی برنامه تهران هوشمند و پروژه های در دست اجرا و پتانسیلهای همکاری آتی را بیان نمودند. 
در قسمت بعدی این برنامه که به ریاست دکتر علی طهایی برگزار گردید، پرسش و پاسخ و مواردی از طرف شرکت کنندگان مطرح شد که مورد بحث و تبادل نظر اساتید قرار گرفت و پیشنهاداتی مطرح شد.
در انتها با معرفی پتانسیلهای دانشگاه خوارزمی، مقرر شد در صورت امکان پروژه های پژوهشی مشترک با شهرداری تهران و دانشگاه سالامانکا اسپانیا تعریف گردد.

 CAPTCHA

دفعات مشاهده: 637 بار   |   دفعات چاپ: 32 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر